Stacks Image 8537

Like en volg ons op Facebook en LinkedIn!

    

Stacks Image p329533_n3
Stacks Image p329533_n6
Stacks Image p329533_n9
Stacks Image p329533_n12

Nieuwsarchief 2013-2014

Stacks Image 2066
16-12-2014
Het eerste Open Inloop Café was een succes. In 2015 zullen er nog vele volgen. Houd onze website in de gaten, en volg ons op Facebook.
15-11-2014: Afscheid
Beste allemaal,

Net iets meer dan een jaar na de start van onze stichting moet ik helaas en gelukkig afscheid nemen. De reden is echter dezelfde: ik heb een baan gevonden!

Ik ben hier uiteraard erg blij mee; ik heb het erg goed naar mijn zin in mijn nieuwe functie. De regelgeving (en het doel) van onze stichting verplicht mij echter om afscheid te nemen; we willen nl dat het bestuur uit werkzoekenden bestaat om op die manier zo dicht mogelijk bij de doelgroep te blijven. Hoewel mijn baan voor 6 maanden zal zijn, is het gezien mijn werkweek op dit moment ook praktisch niet meer mogelijk om ofwel als bestuurslid ofwel als vrijwilligster aan te blijven. Ik kan mijn werkzaamheden dan niet meer naar behoren verrichten en dan is het tijd om ermee te stoppen.

Dit houdt tevens ook een ‘helaas’ in. Ik ben vanaf het begin bij de stichting betrokken geweest, heb er altijd met heel veel plezier aan bijgedragen, heb er veel geleerd en veel mensen leren kennen. Ik vind het, naast mijn blijdschap over mijn nieuwe baan, dan ook erg jammer om afscheid te moeten nemen.

Hoe de stand van zaken over een half jaar zal zijn, weet ik nu natuurlijk nog niet. Wellicht zie ik jullie weer terug bij de stichting en wellicht op een ander moment. Ik wens jullie in ieder geval heel veel succes (en plezier) en geef niet op!

Het ga jullie goed.
Hartelijke groet,
Diane Zwartjes, Manager PR
Het Werkt Wijchen Present
7-9-2014
Wijchen Present 2014
Stichting HetWerkt!Wijchen presenteert zich aan Wijchen tijdens Wijchen Present 2014.

14-10-2014
De eerste vijf bijeenkomsten van HetWerkt! Café waren een groot succes.
Meld u zich daarom nu aan voor het 6e HetWerkt! Café op dinsdag 21 oktober 2014 (zie Programma).

12-8-2014

Onze allereerste activiteit, het HetWerkt! Café, van 29 juli jl. was een groot succes en voor herhaling vatbaar!
Meld u zich nu aan voor ons 2e HetWerkt! Café op dinsdag 26 augustus 2014 (zie Programma).

21-4-2014

Stichting HetWerkt!Wijchen zoekt ter aanvulling van haar bestuur een Manager PR (M/V). Zoals alle bestuursfuncties binnen de stichting betreft ook deze functie een vrijwilligersbaan. Interesse? Lees hier de vacaturetekst.

30-3-2014

Stichting HetWerkt!Wijchen zoekt ter aanvulling van haar bestuur een Manager Evenementen (M/V). Zoals alle bestuursfuncties binnen de stichting betreft ook deze functie een vrijwilligersbaan. Interesse? Lees hier de vacaturetekst.

21-3-2014
Vanaf 21 maart 2014 is de enquête online. Deze enquête is bedoeld voor alle werkzoekenden uit de gemeente Wijchen.

14-2-2014
Er staat een nieuw artikel over de laatste ontwikkelingen bij HetWerkt!Wijchen op WijchenNieuws.nl Geïnteresseerd? Lees het artikel.
Bestuur Het Werkt Wijchen
31-1-2014
Vandaag is de projectgroep geformaliseerd tot Stichting HetWerkt!Wijchen. Zie de foto van de ondertekening van de akte van oprichting bij notariskantoor van Hövell.
28-1-2014
Wij kunnen ons voorstellen dat het voor u wellicht wat langer duurt dan verwacht voordat wij u concrete activiteiten aanbieden. Neemt u van ons aan dat wij achter de schermen echter hard aan het werk zijn! Aangezien ‘kwaliteit’ één van de kaders is waarbinnen wij willen werken, vinden wij het van groot belang om alvorens het daadwerkelijk aanbieden van activiteiten een aantal zaken goed geregeld te hebben. Denkt u hierbij aan bijv. het formaliseren van onze projectgroep naar een stichting (met bijbehorend huishoudelijk-, privacy-, en klachtenreglement, het regelen van sponsoren, het opstellen van een begroting, ons presenteren aan de politieke fracties in Wijchen, contact met UWV en gemeente Wijchen. Wij blijven u op de hoogte houden van onze vorderingen en beloven u dat uw geduld beloond zal worden! Mocht u tussentijds vragen of suggesties hebben of zich alvast aan willen melden (als deelnemer of als sponsor) dan horen wij graag van u middels info@hetwerktwijchen.nl
Of via ons contactformulier.

22-1-2014
Op 22 januari 2014 is een artikel verschenen in De Gelderlander, klik hier om het artikel te lezen. Voor de reactie van het bestuur van HetWerkt!Wijchen op het artikel klikt u hier.

15-11-2013
Naar verwachting zal eind maart 2014 een enquête worden verzonden aan werkzoekenden in Wijchen met als doel te onderzoeken waar onder werkzoekenden behoefte aan bestaat op het gebied van werk zoeken, vinden en competenties.

9-1-2014
Per 9 januari 2014 heeft HetWerkt!Wijchen er een nieuw bestuurslid bij in de persoon van een jongedame van 29 jaar jong.

15-11-2013
Momenteel is HetWerkt!Wijchen nog op zoek naar 1 of 2 werkzoekende personen van 20+.
Op 29 november 2013 was hiertoe een publicatie op Wijchen.Nieuws.nl.

15-11-2013
HetWerkt!Wijchen werkt aan het formaliseren van de projectgroep naar een stichting.

Overig nieuws

Het nieuwsarchief is opgedeeld per jaar. Of lees ons meest recente nieuws.